Тячівський ЗДО (ясла-садок) №1
Закарпатська область, Тячівський район

Фінансові звіти

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2023-11-26-000152-a

ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Закупівля відбувається для задоволення потреби Замовника на 2024 рік. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: ТЯЧІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) № 1 ТЯЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЄДРПОУ: 26327098, Місце поставки товару: 90500, Україна, Закарпатська область, м. Тячів, вул. Вайди, буд. 6.

 Предмет закупівлі: Електрична енергія - Електрична енергія (код ДК 021:201509310000-5 - Електрична енергія)  – 37 000 кВт*год.

         Обґрунтування доцільності закупівлі. З метою забезпечення приміщень Замовника електричною енергією для функціонування в наданні послуг. Джерело фінансування: місцевий бюджет.

         Обґрунтування обсягів закупівлі. Обсяги визначено відповідно до фактичної потреби на придбання товарув кількості, що визначена за потребою, аналогічного використанню у відповідні звітні періоди.

Очікувана вартість предмета закупівлі розрахована в результаті вивчення середньої ринкової вартості на території України та області з подібними характеристиками з урахуванням постанов, що вступлять в силу з нового року.

         Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі.

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

Електрична енергія - енергія, що виробляється на об’єктах електроенергетики і є товаром, призначеним для купівлі-продажу

Кількість – 37000 кВт/год.

Торгова зона – «Об’єднана енергосистема України»

Відносини, що виникають між учасниками ринку під час здійснення купівлі-продажу електричної енергії та/або допоміжних послуг, передачі та розподілу, постачання електричної енергії споживачам регулюються наступними нормативно-правовими актами:

•             Закон України «Про ринок електричної енергії» від 13.04.2017 № 2019-VIII;

•             «Правила роздрібного ринку електричної енергії», затверджених постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 312

•             Кодекс систем розподілу, затверджений постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 310;

•             Кодекс системи передачі, затверджений постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від від 14.03.2018 року № 309;

Якість електричної енергії

Якість електричної енергії - це сукупність властивостей електричної енергії відповідно до встановлених стандартів, які визначають ступінь її придатності для використання за призначення.

Відповідно до положень пункту 11.4.6 глави 11.4 розділу XI Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 310 (далі – КСР), параметри якості електроенергії в точках приєднання споживачів в нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загальної призначеності» (далі – ДСТУ EN 50160:2014).

Основні показники якості електричної енергії визначені у пунктах 11.4.7 – 11.4.12 глави 11.4 розділу XІ КСР.

Стандартна номінальна напруга Uн для мереж низької напруги загального призначення має значення 220 В між фазним і нульовим проводом або між фазними проводами:

- для трифазних чотирипровідних мереж: Uн = 220 В між фазним та нульовим проводом;

- для трифазних трипровідних мереж: Uн = 220 В між фазними проводами.

Зміна напруги не повинна перевищувати ± 10 % від величини номінальної напруги.

Частота напруги електропостачання для мереж низької напруги має бути в межах:

1) для систем, які синхронно приєднані до ОЕС України - 50 Гц ± 1 % протягом 99,5 % часу за рік та 50 Гц + 4 % ( - 6 %) протягом 100 % часу;

2) для систем без синхронного приєднання до ОЕС України - 50 Гц ± 2 % протягом 99,5 % часу за рік та 50 Гц ± 15 % протягом 100 % часу.

Показник довготривалого флікера (мерехтіння), спричиненого коливанням напруги, для мереж низької напруги має бути меншим або рівним 1 для 95 % часу спостереження.

95 % середньоквадратичних значень складника зворотної послідовності напруги електропостачання, усереднених на 10-хвилинному проміжку, для мереж низької напруги мають бути в межах від 0 % до 2 % від складника напруги прямої послідовності.

95 % середньоквадратичних значень напруги кожної гармоніки, усереднених на 10-хвилинному проміжку, для мереж низької напруги мають бути меншими або рівними наступним значенням:

Непарні гармоніки

Парні гармоніки

не кратні 3

кратні 3

порядок

відносна амплітуда

порядок

відносна амплітуда

порядок

відносна амплітуда

5

6,0 %

3

5,0 %

2

2,0 %

7

5,0 %

9

1,5 %

4

1,0 %

11

3,5 %

15

1,5 %

6…24

0,5 %

13

3,0 %

21

0,5 %

 

 

17

2,0 %

 

 

 

 

19

1,5 %

 

 

 

 

23

1,5 %

 

 

 

 

25

1,5 %

 

 

 

 

Якщо учасник закупівлі є виробником продукції, що складає предмет закупівлі, такий учасник зобов’язаний надати документальне підтвердження державної реєстрації його потужностей виробництва, з зазначенням їх місце розташування та легалізації згідно чинного законодавства (об’єктів електрогенерації). У випадку, якщо учасник не є електрогенеруючою компанією, він зобов’язаний окремою довідкою у довільній формі повідомити про статус електропостачальника без можливості здійснювати електрогенерацію.

Замовник (Споживач) має право на отримання компенсації за недотримання показників комерційної якості поставленого товару (електричної енергії) Постачальником. Постачальник зобов’язується надавати компенсацію Замовнику (Споживачу) за недотримання показників комерційної якості поставленого товару (електричної енергії) Постачальником у порядку, затвердженому Регулятором, опублікувати на своєму офіційному веб-сайті порядок надання компенсацій та їх розміри.

Замовник належить до групи площадок вимірювання «б»(без АСКОЕ). Погодинний графік споживання електричної енергії за місяць Споживач надає Постачальнику електричної енергії під час укладання договору про закупівлю;  Вартість розподілу ОСР не враховано до очікуваної вартості закупівлі - оплата за послугу з розподілу здійснюється Замовником безпосередньо оператору системи розподілу.

В складі пропозиції Учасник подає лист-гарантію, складену в довільній формі, за підписом уповноваженої особи учасника та завірену печаткою (за наявності),  щодо дотримання учасником в своїй діяльності Закону України «Про санкції», Указу Президента України від 02 квітня 2021 року № 140/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 02 квітня 2021 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)",а також про те, що запропонований товар не буде поставлятись Республіки Білорусь та країни–агресора (зокрема з Російської Федерації)

*всі посилання на торговельну марку, фірму, патент, джерело його походження або виробника в технічному завданні слід читати як «або еквівалент»

 

Логін: *

Пароль: *