Тячівський ЗДО (ясла-садок) №1
Закарпатська область, Тячівський район

Свято Мами і Весни

         2 квітня 2024

       Група   "Чомусики"

      Свято у дитячому садочку - це завжди казка, в якій діти стають маленькими творцями добра і краси. Старша група "Чомусики" радо вітали своїх найдорожчих- матусь, бабусь та всіх присутніх зі "Святом весни та мами". Свято пройшло у радісній та веселій атмосфері. Діти розповідали вірші, співали пісні, дарували яскраві танці, грали в ігри, дарувади подарунки, та були справжніми героями "Мавки", одним словом вони були неймовірні.

Гарний настрій, яскраві дитячі враження та щире задоволення батьків - це чудовий підсумок проведеного святкового заходу.❤️❤️❤️

 

2 квітня  2024

Група " Світлячки"

Весна і Мама - дуже -дуже схожі.

Тендітні, лагідні, несуть усім тепло.

Хоча весни тієї дні погожі, вона все ж зрідка дощем полива...

І Мама і Весна... ви дуже схожі, обидві ви багаті на дива!!!

Весна щороку квіткою радіє, і Мама, що букет несе вона

Буває, що Весна лиш доторкнеться, до щічки лагідно теплом

І Мама теж відразу же заллється рум'янцем, посмішкою і добром!!!

Весна і Мама - дуже схожі, дуже, у серця Мами справжня є весна,

Лише вона з весною може нести у Всесвіт радість і дива!!!

Незабутнє весняне свято подарували своїм найріднішим, своїм найчарівнішим матусям наші маленькі вихованці молодшої групи "Світлячки" Безмежна кількість позитивних емоцій від виступу наших талановитих артистів стала найкращим подарунком для матусь. А ми, вихователі, Світлана Бодак , Наталія Микулець , Альбина Куций та музичний керівник Valentina Albustani Dochinec Валентина Іванівна, щиро радіємо, що змогли втілити всі свої ідеї та створити для всіх присутніх таке чудове весняне свято...

                 

                3 квітня 2024

                         Група  " Ромашка"

Весна - це не тільки час квітів,що розпускаються,а й час нових починань, натхнень, відродження.Це пора,коли природа прокидається після довгого зимового сну,починає тішити нас своїми барвами та ароматами.Так і в молодшій групі "Ромашка" відбулося перше весняне свято .Дітки зустрічали Весну та вітали своїх найдорощих людей - маму ,бабусю...Весна- як жінка,прикраса та чарівна.

                   4 квітня 2024

Група "Пізнайко"

В святковий день чудесниця-весна,

В серцях розбудить приспані надії

І перетворить у казкових снах

Усіх жінок на полум”яні мрії.

Слово «мама» росте разом з дітками тихо, як тихо ростуть дерева, сходить сонце, розцвітає квітка, як тихо виграє веселка та гладить дитину по голівці рідна рука. І тихо воно приходить на вуста-промінцем маминої усмішки і ласкавістю її очей, листочком вишні і промінчиком сонця, пелюсткою квітки і радістю веселки, теплою лагідністю руки і вечірньою  молитвою.

Дітки середньої групи «Пізнайко» вітали матусь, бабусь та всіх жінок із святом , а допомагали їм «королева Капелюшків» Нехаєва Олена Юріївна , вихователь Юраш Ольга Іванівна та музичний керівник Албостані Валентина Іванівна.

Свято було наповнене ніжними таночками, веселими піснями та віршами. Дітки власноруч виготовили святкові листівки для своїх матусь.

Цей святковий сонячний день приніс для наших малюків та   матусь багато радісних моментів, яскравих посмішок і гарного настрою. На дитячих личках сяяли яскраві посмішки, сповнені любові до своїх матусь, адже мама – це яскравий промінчик для кожної дитини , який все життя світить нам .

     

 

          4 квітня 2024

      Група "Капітошка"

Дорогі, милі, чарівні наші мами!!!😍

Дітки середньої групи « Капітошка » здивували своїх мам своїм чудовим виступом🥰😊та привітали з початком

весни, початок життя у природі, перше тепло є символом цього свята. Тож нехай це тепло оселиться у ваших будинках і душах. Нехай краса природи надихає, а прихід весни символізує початок чогось дуже бажаного і прекрасного у вашому житті!🥰🥰🥰

Бажаємо вам добра, миру, тепла і любові в серцях, чудового настрою і гарного самопочуття. Будьте красиві, щасливі, кохані, даруйте оточуючим свої чарівні усмішки і радійте життю! Весни кожного дня і в усі пори року!🤗🥰🥰🥰

            3 квітня  2024

     Група  "Веселка"

Жінку порівнюють із весною. Тож, напевно, недарма у час, коли земля заквітчалась різнобарвними кольорами, а пташиний спів переливається з ніжністю весняних ароматів і сонця, до нас приходить одне із найкращих свят. І в цей весняний день рідних, дорогих матусь , зі святом весни вітали дітки старшої групи «Веселка»🌈під керівництвом вихователя Деяк Лесі Михайлівни та музичного керівника Албостані Валентини Іванівни. На святі дітки були маленькими акторами де щиро вітали своїх матусь зі святом весни різними цікавими номерами. Своєю артистичністю вони вразили матусь до самого ♥️ їхні вітання були щирі, милі, ніжні та доброзичливі.

Логін: *

Пароль: *